Elektrikli Scooterların Bugünlerde Bu Kadar Popüler Olmasının 4 Nedeni

Son zamanlarda, Elektrikli Scooterlar sokaklarda iyi sayılarda ortaya çıktı. Geleneksel bisiklet ve scooterların aksine, E-scooter herkes içindir. Çocuklardan yetişkinlere herkes E-scooter kullanıyor. Farklı yaş grupları için E-scooterlar farklı özellik ve özelliklere sahiptir. Yetişkinler için E-scooter, bacaklar için daha fazla alan sağlayan daha geniş güverte alanına sahip güçlü bir bataryaya sahiptir. E-scooterların hızı 8 mil ile 60 mil arasında değişmektedir. Bazı E-Scooterların menzili 80 milden fazladır. Çok az çocuk daha fazla denge için üç tekerlekli Elektrikli Scooter’ı tercih eder. Dualtron, Ninebot ve Blade bazı popüler E-scooter markalarıdır.

Taşınabilirlik

Elektrikli scooter’ın hafif, katlanabileceği kadar kompakt olması ve yatakların altına, valizlerin içine, araba koltuklarının altına vb. Küçük boşluklara takılabilmesi nedeniyle taşıması kolaydır. Küçük bir çocuk bile altındaki tekerlekler nedeniyle Elektrikli scooter’ı çekebilir.

Katlama sistemi markadan markaya değişebilse de, genellikle herkesin birkaç saniye içinde kolayca katlayabileceği şekilde tasarlanmıştır. Tren, metro ve otobüsle seyahat etmek gibi durumlar için E-scooter en iyisidir. Birçok taşıt, park ücretlerinden ve zamandan tasarruf etmek için bunları istasyonlara ve otobüs duraklarına ulaşmak için kullanır. Arkadaşlarınızla içeceklerin tadını çıkarmak için bir planınız olsa ve araba veya bisikletlerin aksine, toplu taşıma araçlarında ve taksilerde E-scooterlara binebilirsiniz.

Cep Dostu

Elektrikli scooterlar, motosikletleri veya geleneksel scooterları karşılayamayanlar için en iyi anlaşmadır. E-Scooter’ın düşük maliyeti onu arkadaşlar için en iyi hediye haline getirdi.

Teknolojideki daha fazla gelişme ile fiyatları her geçen gün düşmekte, dayanıklılığı ve pil ömrü de artmıştır. Artık E-Scooterlar sadece çocuklar arasında popüler değil, çalışan yetişkinler tarafından da tercih ediliyor. Araç içi ve bisiklet bakım maliyetleri oldukça yüksektir. E-scooter’ın bakım maliyeti neredeyse sıfır. Bunun dışında benzin fiyatları her geçen gün artmakta, bu da araba ve motosikletle seyahat etmeyi daha pahalı hale getirmektedir.

Çevre dostu

Son on yılda bilim adamı iklim değişikliğini dünya için önemli bir sorun olarak tanımladı. İklim değişikliğinin sellere, kuraklıklara, siklonlara ve aşırı hava koşullarına yol açtığını söylüyor Nasa.gov . Bu koşullar endişe vericidir. Araçlar tarafından salınan karbondioksit, buna göre Sera gazlarının ana kaynaklarından biridir. Hükümet, girişimler ve Çok Uluslu şirketler emisyonları azaltmak için çaba sarf ediyor. Elektrikli scooterlar, özellikle kısa mesafeler için kirletici araçlara en iyi alternatif olarak ortaya çıktı.

Havalı Görünüm

Birinin E-scooter ile caddeyi kolaylıkla ve rahatlıkla geçmesini izlemek, kendine bir tane edinme dürtüsü yaratır. Çocuklar ayrıca E-scooter’ı statü ve serinliğin sembolü olarak görüyorlar. E-scooter’lar farklı renk, boyut ve özelliklere sahiptir. Herkes onlara binmeyi çok kolay öğrenebilir. Off-road E-scooterlar, ormanlarda, pürüzlü yüzeylerde ve ekstrem parkurlarda sürüş keyfi yaşamak isteyenler için harika seçeneklerdir. Kasklar birkaç ülkede zorunludur. Birçok kişi, liflerini ekstra havalı yapan E-scooter’larla şık ve uyumlu eldivenler ve kasklar satın alır.

Bir yanıt yazın